Close

Kategorie

Nasze sklepy

Nasze sklepy

W Warszawie mamy 11 sklepów. Wybierz ten który masz najbliżej!

Praca z nami

Skoro tu trafiłaś/trafiłeś, pewnie wiesz, że naszym celem jest pozycja niekwestionowanego lidera w branży winiarskiej w kanale specjalistycznym w retail'u. Tak ambitne założenie jest możliwe do zrealizowania tylko dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom wnoszonym do firmy przez jej Współpracowników. Dlatego  w naszej firmie pracują ludzie o odpowiednich kwalifikacjach, a wykonywana przez nich praca jest odpowiedzią na ich oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany wine-lifestyle'em to ta oferta jest dla Ciebie. Właśnie otwieramy nasz dwunasty sklep, a serwis http://darwina.pl staje się najpopularniejszym serwisem winiarskim w Polsce (160 tys odwiedzin miesięcznie).


Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

- Menedżera Sklepu

- Doradcy Klienta

- Specjalisty ds Technicznych (Złota Rączka) 

Z niekwestionowanych zalet tych posad można wymienić pracę w naszym Super Zespole. Nie gwarantujemy kominka, ani służbowego porsze, ale splendor i prestiż można sobie wypracować już po trzech miesiącach ciężkiej harówy. Dużym minusem roboty jest nieustające motywowanie do rozwoju osobistego i pracy nad budowaniem swojego zasobu wiedzy winiarskiej i menedżerskiej.

Możemy pochwalić się najniższą rotacją pracowników w branży. Jest to efekt naszego programu rozwoju i budowania kariery w świecie winiarskim.

Pracujemy w systemie zmianowym. 

Cały Zespół DARWINA.PL pracuje i jest wynagradzany według tych samych zasad opisanych w firmowym Podręczniku Operacyjnym. To oznacza, że wysokość Twojej pensji zależy od sumy trzech elementów składowych: 

  • wiedzy (zaliczone Testy i znajomość praktyczna Podręcznika) 

  • umiejętności opartych na doświadczeniu  (skrupulatność w realizowaniu Standardów i Procedur)  

  • zaangażowaniu (wymierny wkład w rozwój firmy - zadbane sklepy i wzrosty sprzedaży) 


Innymi słowy Twoja pensja nie zależy od “szefa”. Wysokość Twojej pensji zależy od Ciebie. Twoje wynagrodzenie i stanowisko jest uzależnione TYLKO od Twoich chęci, aspiracji, od przyswojonej i posiadanej wiedzy (zaliczanie Testów) oraz doświadczenia (wyniki pracy - wzrosty handlowe). Wszystko w Twoich rękach!

Tutaj znajdziesz link do Testu Podstawowego.

Jeśli w twojej głowie właśnie dwa dendryty złapały się za ręce, a w sercu poczułaś/poczułeś ukłucie nie wahaj się, żeby się z nami skontaktować w sprawie rozpoczęcia Współpracy. Jeśli nie wybiła dwudziesta druga, dzwoń od razu, lub napisz na praca@darwina.pl.

Jeśli posiadasz konto google (gmail), swoje zgłoszenie możesz też złożyć wykorzystując formularz pod linkiem poniżej:

Link do Formularza <<< kliknij

CV winno być załączone w formacie PDF lub DOC.

Do miłego. 
Zarząd DARWINA.PL


Close