Close

Kategorie

Nasze sklepy

Nasze sklepy

W Warszawie mamy 11 sklepów. Wybierz ten który masz najbliżej!

Praca

Skoro tu trafiłaś/trafiłeś, pewnie wiesz, że naszym celem jest pozycja niekwestionowanego lidera w branży winiarskiej w kanale retail. Tak ambitne założenie jest możliwe do zrealizowania tylko dzięki zaangażowaniu, pasji i kompetencjom wnoszonym do firmy przez jej współpracowników. Dlatego  w naszej firmie pracują ludzie o odpowiednich kwalifikacjach, a wykonywana przez nich praca jest odpowiedzią na ich oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany wine-lifestyle'em to ta oferta jest dla Ciebie. Właśnie otwieramy nasz jedenasty sklep, a serwis http://darwina.pl staje się najpopularniejszym serwisem winiarskim w Polsce (160 tys odwiedzin miesięcznie).


Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

- menadżera sklepu

- menadżera ds e-commerce

- blogera - menadżera ds social mediów


Z niekwestionowanych zalet tych posad można wymienić pracę w naszym super zespole. Nie gwarantujemy kominka, ani służbowego porsze, ale splendor i prestiż można sobie wypracować już po trzech miesiącach ciężkiej harówy. Dużym minusem roboty jest nieustające motywowanie do rozwoju osobistego i pracy nad budowaniem swojego zasobu wiedzy winiarskiej i menedżerskiej.

Możemy pochwalić się najniższą rotacją pracowników w branży. Jest to efekt naszego programu rozwoju i budowania kariery w świecie winiarskim.

Pracujemy w systemie zmianowym. Za rzetelne przepracowanie 16 - 17 tu dni oferujemy podstawę wynagrodzenia od 3500 pln netto plus premie za zaangażowanie i wyniki.

Jeśli w twojej głowie właśnie dwa dendryty złapały się za ręce, a w sercu poczułaś/poczułeś ukłucie nie wahaj się, żeby się z nami skontaktować w sprawie rozpoczęcia współpracy. Jeśli nie wybiła dwudziesta druga, dzwoń od razu, lub napisz na praca@darwina.pl.

Jeśli posiadasz konto google, swoje zgłoszenie możesz też złożyć wykorzystując formularz pod linkiem poniżej:

Link do Formularza <<< kliknij

CV winno być załączone w formacie PDF lub DOC.

Do miłego. 
Zarząd DARWINA.PL


Close