Close

Kategorie

Nasze sklepy

Nasze sklepy

W Warszawie mamy 11 sklepów. Wybierz ten który masz najbliżej!

Konto Importera w DARWINA.PL


Po co importerowi konto na DARWINA.PL?

Obecnie na naszą stronę wchodzi miesięcznie ponad 100 tysięcy osób poszukujących produktów z kategorii wino i alkohole. Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu odwiedzalności naszego serwisu spodziewamy się być liderem w kanale specjalistycznym w branży winiarskiej.
Dzięki obecności produktu na naszej stronie Importer zwiększa jego widoczność oraz wyżej go pozycjonuje, dzięki czemu spadają koszty marketingu, dystrybucji i budowania rozpoznawalności produktów.
W sieci sklepów stacjonarnych DARWINA.PL sprzedają się TYLKO produkty z oferty, która jest widoczna na naszej stronie co generuje Importerowi dodatkową sprzedaż.
Jeśli spływa do nas zapytanie od firmy branżowej dzielimy się kontaktem do Importera.


Jak w praktyce działa Konto Importera DARWINA.PL?

Po złożeniu przez Klienta zapytania/zamówienia Importer automatycznie otrzymuje e-maila, iż Klient złożył zamówienie z informacją na jakie dokładnie produkty i jakie ilości. Dzięki temu może natychmiast poinformować o aktualnej cenie i dostępności asortymentu.
Po zweryfikowaniu Klienta i zamówienia przez pracownika DARWINA.PL Importer automatycznie dostaje maila z zamówieniem na minimum logistyczne ze wskazaniem adresu sklepu do którego należy zrealizować zamówienie.
Jeśli zamówienie składa firma z zezwoleniem na sprzedaż alkoholu, Importer otrzymuje dane kontaktowe do potencjalnego Partnera Biznesowego.


Ile to kosztuje?


DARWINA.PL nie pobiera żadnych opłat związanych z prowadzeniem Konta Importera. Jedyny koszt z jakim trzeba się liczyć to motywowanie pracowników Importera, aby jak najszybciej odpowiadali na e-maile.


Jak założyć Konto Importera?


Należy skontaktować się e-mailowo pod adres zbyszek(małpka)darwina.pl.


Close