Close

Kategorie

Nasze sklepy

Nasze sklepy

W Warszawie mamy 8 sklepów. Wybierz ten który masz najbliżej!

O nas

Początki przygody

Historia DARWINA.PL zaczyna się w 1997 roku. Nasi ojcowie założyciele rozpoczęli współpracę handlową na warszawskiej Saskiej Kępie z francuską firmą sprowadzającą wina z Bordeaux i Langwedocji. To tam stawialiśmy pierwsze kroki w ogromnym świecie wina. Przez cztery lata zdobywaliśmy doświadczenia, odwiedzając winnice we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i Austrii.

Bogatsi w doświadczenia z dystrybucji chcieliśmy bezpośrednio poznać oczekiwania polskiego konsumenta. Zauroczeni kulturą wina chcieliśmy zmieniać przyzwyczajenia konsumenckie Polaków i nakierowywać na świadome odkrywanie zapachów i smaków z całego świata. Pierwszy sklep powstał w 2001 roku na Wilanowie pod marką RedDry Winiarnia.

Wizja


Chcemy tworzyć miejsca pracy i edukacji Współpracowników by podnosili swój poziom świadomości w rozumieniu rzeczywistości. Pragniemy by każdy Współpracownik  nabierał umiejętności skutecznego i ekonomicznego osiągania dobrostanu i życiowych celów.

Kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, partnerstwo we wszystkich relacjach, praca zespołowa, współzawodnictwo w dążeniu do celu i rzetelność w realizowaniu Standardów DARWINA.PL. Dzięki nim możemy kreować wartość dodaną produktów i naszych usług, generującą zysk firmy. Akcentujemy JAKOŚĆ, a nie ilość, polecając i sprzedając najwyższej jakości produkty w stosunku do ceny.

Mając w pamięci chińskie przysłowie "Jesteś tym co jesz" przywiązujemy ogromną wagę do tego co oferujemy, dlatego promujemy tylko sprawdzone i naturalne produkty od wiarygodnych producentów. "Wino to nie napój, to styl życia" może brzmi patetycznie, ale stało się naszą dewizą. Elegancki w prostocie, otwarty, lakonicznie ascetyczny charakter naszych sklepów zdaje się oddawać nasze podejście do pracy.

Misja


Naszą pasją jest selekcja, pozyskiwanie i społecznie odpowiedzialne dostarczanie Klientom prawdziwych, naturalnych win i alkoholi z całego świata. Promujemy uczciwych producentów, unikamy producentów masowych, którzy odeszli od tradycyjnych metod produkcji.

Stawiamy sobie za cel otwarcie 50 własnych specjalistycznych sklepów winiarskich w Warszawie, oraz około 200 sklepów franczyzowych w miastach powyżej 40 tys mieszkańców.
Jesteśmy nastawieni na organiczny rozwój poprzez otwieranie nowych sklepów, edukowanie współpracowników i Klientów, oraz tworzenie największej w języku polskim internetowej bazy danych o winach.

Wino w internecie

Wino zmienia się, a my rozwijamy swoje zrozumienie zmieniających się warunków na rynku. Darwinistyczny świat nieustająco motywuje do poszukiwań lepszych produktów i lepszych rozwiązań.

Tak narodził się pomysł na serwis internetowy DARWINA.PL. Z jednej strony ułatwia znalezienie szukanego wina, a z drugiej daje możliwość importerom szybkiego i łatwego publikowania informacji o swojej ofercie. Dziś tworzymy największą bazę win i alkoholi w Polsce z informacjami, narzędziami i ekspercką wiedzą dla wygody naszych Klientów i Partnerów.

Stawiamy na rozwój


DARWINA.PL to dynamicznie rozwijająca się sieć specjalistycznych sklepów z winami i alkoholami klasy premium. Najwyższe wzrosty dynamiki sprzedaży na rynku notuje dzięki oparciu swojej działalności na fundamentalnych wartościach, wykorzystując głęboką wiedzę na t. produktu i mechanizmów rynkowych:
fair trade - dostarczanie najlepszych produktów pochodzenia naturalnego po jak najatrakcyjniejszych cenach
BCorp - wykorzystywanie mechanizmów biznesowych do kształtowania właściwych ekologicznych i społecznych zachowań
IT dev - wykorzystywanie nowych technologii do podnoszenia konkurencyjności i tworzenia nowej wartości dodanej.
Naszą misją jest by każdy nowy sklep naszej sieci zdobywał zaufanie i szacunek lokalnej społeczności. Jesteśmy autentyczni i transparentni dla naszych Klientów oraz partnerów biznesowych.

Dzięki rygorystycznym wymaganiom jakie stawiamy dostawcom, dzięki łatwości zakupów i gwarancji satysfakcji staliśmy się wiodącą marką na rynku.


Sprawdź nas.


Close