Close

Kategorie

Nasze sklepy

Nasze sklepy

W Warszawie mamy 7 sklepów. Wybierz ten który masz najbliżej!

O nas


Witaj w darwina.pl. Tutaj kupisz wino, dowiesz się o nim ciekawych rzeczy i poznasz ludzi, którzy nim żyją.

Historia darwina.pl zaczyna się w 1997 roku. Nasi ojcowie założyciele rozpoczęli współpracę handlową na warszawskiej Saskiej Kępie z francuską firmą sprowadzającą wina z Bordeaux i Langwedocji. To tam stawialiśmy pierwsze kroki w ogromnym świecie wina. Przez cztery lata zdobywaliśmy doświadczenia, odwiedzając winnice we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i Austrii.

Pierwszy sklep powstał w 2001 roku na Wilanowie. Bogatsi w doświadczenia z dystrybucji chcieliśmy bezpośrednio poznać oczekiwania polskiego konsumenta. Zauroczeni kulturą wina chcieliśmy zmieniać przyzwyczajenia zalewania mordy w świadome odkrywanie zapachów i smaków z całego świata.

Mając w pamięci chińskie przysłowie "Jesteś tym co jesz" przywiązujemy ogromną wagę do tego co oferujemy, dlatego promujemy tylko sprawdzone i naturalne produkty od wiarygodnych producentów. "Wino to nie napój, to styl życia" może brzmi patetycznie, ale stało się naszą dewizą. Elegancki w prostocie, otwarty, lakonicznie ascetyczny charakter naszych sklepów zdaje się oddawać nasze podejście do pracy.

Wino zmienia się, a my rozwijamy swoje zrozumienie zmieniających się warunków na rynku. Darwinistyczny świat nieustająco motywuje do poszukiwań lepszych produktów i lepszych rozwiązań.

Tak narodził się serwis internetowy darwina.pl. Z jednej strony ułatwia znalezienie szukanego wina, a z drugiej daje możliwość importerom szybkiego i łatwego publikowania informacji o swojej ofercie. Dziś tworzymy największą bazę win (i nie tylko) w Polsce z informacjami, narzędziami i ekspercką wiedzą dla wygody naszych Klientów i Partnerów.

Darwina.pl to lokalna, dynamicznie rozwijająca się sieć specjalistycznych sklepów z winami i alkoholami klasy premium. Najwyższe wzrosty dynamiki sprzedaży na rynku notuje dzięki oparciu swojej działalności na fundamentalnych wartościach, wykorzystując głęboką wiedzę na t. produktu i mechanizmów rynkowych:
fair trade - dostarczanie najlepszych produktów pochodzenia naturalnego po jak najatrakcyjniejszych cenach
BCorp - wykorzystywanie mechanizmów biznesowych do kształtowania właściwych ekologicznych i społecznych zachowań
IT dev - wykorzystywanie nowych technologii do podnoszenia konkurencyjności i tworzenia nowej wartości dodanej.
Naszą misją jest by każdy nowy sklep naszej sieci zdobywał zaufanie i szacunek lokalnej społeczności. Jesteśmy autentyczni i transparentni dla naszych Klientów oraz partnerów biznesowych.

Dzięki rygorystycznym wymaganiom jakie stawiamy dostawcom, dzięki łatwości zakupów i gwarancji satysfakcji staliśmy się wiodącą marką na rynku.

Sprawdź nas.


Close