Close

Kategorie

Praca

Szukamy koleżanki i kolegi do zespołu. Gro roboty to zabawa przy winie.
Szukamy kogoś kto chciałby zwiazać swoje życie z tak zwanym wine-lifestyle'em. Właśnie otwieramy nasz piąty sklep.
W zespole brakuje nam osoby, która zakochana w winie chciałaby je sprzedawać, oraz osoby która na trzeźwo potrafiłaby prowadzić samodzielnie sklep.

Poszukujemy: 
- samodzielnego sprzedawcy
oraz
- menadżera sklepu

Nie jest to najcięższa praca na planecie, ale przygód nie brakuje i można się spodziewać wszystkiego.
Z niekwestionowanych zalet tej posady można wymienić pracę w naszym super zespole. Nie gwarantujemy kominka, ani służbowego porsze, ale splendor i prestiż można sobie wypracowac już po trzech miesiącach ciężkiej harówy. Dużym minusem roboty jest nieustające motywowanie do rozwoju i pracy nad budowaniem wszelkich relacji.

Jeśli nie jesteś zainteresowany/zainteresowana po piętnastu latach pracy z nami przejść na emeryturę dzięki naszemu programowi budowania własnego biznesu to kup na darwina.pl dobre wino, albo wpadnij na degustację do jednego z naszych sklepów. Nie pożałujesz. Jeśli jednak w twojej głowie właśnie dwa dendryty złapały się za ręce, a w sercu poczułaś/poczułeś ukłucie nie wahaj się, żeby z nami się skontaktować w sprawie pracy zarobkowej. Jeśli nie wybiła dwudziesta druga, dzwoń od razu, lub napisz na praca@darwina.pl.

Jeśli natomiast jesteś tylko bezdusznym abstynentem (żart) niezwłocznie poinformuj znajomych, że jest wino, i jest robota. A wiadomo, jak jest wino jest zabawa, a jak jest robota to jest hajs, naturalnie! 

P.S.

Otrzymujemy od Was wiele  maili w tej sprawie. Niestety na większość z nich jesteśmy zmuszeni odpowiadać negatywnie, gdyż nie spełniają elementarnych warunków. Aby zwiększyć szansę na rozpatrzenie Twojej oferty pracy z nami, mamy dla Ciebie kilka pomocnych trików, które z całą pewnością przydadzą się nie tylko w procesie rekrutacji w DARWINA.PL: 

1. Tytuł maila powinien zawierać nazwę stanowiska i informować, że dotyczy procesu rekrutacyjnego. Tytuły w stylu; "FWD: CV Stefan", "FWD:FWD:FWD: Monisia", "CV Ania Nowak - dla XXX Market", "CV lipiec 2007", "Aplikacja Piotr Nowak Standard" stawiają Cię w negatywnym świetle. 

2. Mail powinien być wysłany z adresu który zawiera nazwisko. Wysyłanie z adresu "rozowa.jamka@, malybanan@, czy korwin.krol@ jest nie najlepiej odbierane. Mail powinien zawierać w załączniku CV w formacie PDF!!!

3. CV powinno być aktualne, a nie sprzed roku,  najlepiej ze zdjęciem. Powinno zawierać formułę, "Wyrażam zgodę...". Unikamy nietypowych czcionek, w szczególności Comic Sans. Unikamy ozdobnych wstawek typu winogronka, kieliszki, beczółki. W rubryce zainteresowania kategorycznie obowiązuje zakaz wpisywania "film" oraz "podróże", nawet wówczas gdyby to było prawdą.

4. W treści maila należy zamieścić tzw List motywacyjny, w którym warto wykazać prostymi słowami, dlaczego to właśnie Ciebie warto zaprosić na spotkanie. Aby to się udało nie należy pisać, że jesteś "dobrze zorganizowany", "wypiłaś morze wina", "potrafisz zarządzać zespołem", "mój węgierski jest wystarczający", czy "jestem komunikatywna". Takie komunały nic nie mówią, a są tylko tzw laniem wody. Szukamy osób konkretnych i rzeczowych. Należy pisać wiarygodnie; "w firmie x byłem odpowiedzialna za pracę 3 osób", "w sklepie y miałem najwyższy średni paragon i wynosił ...". Należy pisać o pracy o którą się starasz. Dobrze jest poznać firmę w której chcesz pracować, a należy zacząć od przeczytania ogłoszenia o pracę ZE ZROZUMIENIEM!

 

Do miłego. 
Zarząd DARWINA.PL


Close