Close

Kategorie

Nasze sklepy

Nasze sklepy

W Warszawie mamy 11 sklepów. Wybierz ten który masz najbliżej!

Kariera to nie praca

Szukamy Koleżanki lub Kolegi do zespołu. Gro roboty to zabawa przy winie.
Szukamy kogoś kto chciałby związać swoje życie z tak zwanym wine-lifestyle'em. Właśnie otwieramy nasz ósmy sklep, a serwis http://darwina.pl staje się najpopularniejszym serwisem winiarskim w Polsce (70 tys odwiedzin miesięcznie).
W zespole brakuje nam osoby, która zakochana w winie chciałaby zostać:

- menadżerem sprzedaży

- menadżerem sklepu

- menadżerem ds e-commerce

Z niekwestionowanych zalet tych posad można wymienić pracę w naszym super zespole. Nie gwarantujemy kominka, ani służbowego porsze, ale splendor i prestiż można sobie wypracowac już po trzech miesiącach ciężkiej harówy. Dużym minusem roboty jest nieustające motywowanie do rozwoju osobistego i pracy nad budowaniem swojego zasobu wiedzy nie tylko winiarskiej.

Możemy pochwalić się najniższą rotacją pracowników w branży. Jest to efekt naszego programu rozwoju i budowania swojej kariery w świecie winiarskim.

Pracujemy w systemie zmianowym. Za rzetelne przepracowanie 16 - 17 tu dni oferujemy podstawę 3000 pln netto plus premie za zaangażowanie i wyniki.

Jeśli nie jesteś zainteresowany/zainteresowana po piętnastu latach pracy z nami przejść na emeryturę dzięki naszemu programowi budowania własnego biznesu to kup na darwina.pl dobre wino, albo wpadnij na degustację do jednego z naszych sklepów. Nie pożałujesz. Jeśli jednak w twojej głowie właśnie dwa dendryty złapały się za ręce, a w sercu poczułaś/poczułeś ukłucie nie wahaj się, żeby z nami się skontaktować w sprawie pracy zarobkowej. Jeśli nie wybiła dwudziesta druga, dzwoń od razu, lub napisz na praca@darwina.pl.P.S.

Otrzymujemy od Was wiele  maili w tej sprawie. Niestety na większość z nich jesteśmy zmuszeni odpowiadać negatywnie, gdyż nie spełniają elementarnych warunków. Aby zwiększyć szansę na rozpatrzenie Twojej oferty pracy z nami, mamy dla Ciebie kilka pomocnych trików, które z całą pewnością przydadzą się nie tylko w procesie rekrutacji w DARWINA.PL: 

1. Tytuł maila powinien zawierać nazwę stanowiska i informować, że dotyczy procesu rekrutacyjnego. Tytuły w stylu; "FWD: CV Stefan", "FWD:FWD:FWD: Monisia", "CV Ania Nowak - dla XXX Market", "CV lipiec 2007", "Aplikacja Piotr Nowak Standard" stawiają Cię w negatywnym świetle. 

2. Mail powinien być wysłany z adresu który zawiera nazwisko. Wysyłanie z adresu "rozowa.jamka@, malybanan@, czy korwin.krol@ jest nie najlepiej odbierane. Mail powinien zawierać w załączniku CV w formacie PDF!!!

3. CV powinno być aktualne, a nie sprzed roku,  najlepiej ze zdjęciem. Powinno zawierać formułę, "Wyrażam zgodę...". Unikamy nietypowych czcionek, w szczególności Comic Sans. Unikamy ozdobnych wstawek typu winogronka, kieliszki, beczółki. W rubryce zainteresowania kategorycznie obowiązuje zakaz wpisywania "film" oraz "podróże", nawet wówczas gdyby to było prawdą.

4. W treści maila należy zamieścić tzw List motywacyjny, w którym warto wykazać prostymi słowami, dlaczego to właśnie Ciebie warto zaprosić na spotkanie. Aby to się udało nie należy pisać, że jesteś "dobrze zorganizowany", "wypiłaś morze wina", "potrafisz zarządzać zespołem", "mój węgierski jest wystarczający", czy "jestem komunikatywna". Takie komunały nic nie mówią, a są tylko tzw laniem wody. Szukamy osób konkretnych i rzeczowych. Należy pisać wiarygodnie; "w firmie x byłem odpowiedzialna za pracę 3 osób", "w sklepie y miałem najwyższy średni paragon i wynosił ...". Należy pisać o pracy o którą się starasz. Dobrze jest poznać firmę w której chcesz pracować, a należy zacząć od przeczytania ogłoszenia o pracę ZE ZROZUMIENIEM!

 P.S. 2

Jeśli natomiast jesteś tylko bezdusznym abstynentem (żart) niezwłocznie poinformuj znajomych, że jest wino, i jest robota. A wiadomo, jak jest wino jest zabawa, a jak jest robota to jest hajs, naturalnie!

Do miłego. 
Zarząd DARWINA.PL


Close