Close

Sophenia Synthesis The Blend Zobacz większe

Opis

Winnice
W okolicach Andów, wysokość 1200 metrów (4000 stóp). Skalista gleba o luźnej strukturze. Przycinanie, nawadnianie i cięcie liści robione tak, aby osiągnąć niskie zbiory o wysokiej jakości grona.
Proces wytwarzania
Selekcja kiści winogron (stoły do sortowania). Układają się w zbiornikach pod własnym ciężarem. Wstępna zimna maceracja w niskiej temperaturze. Fermentacja przy użyciu wybranych drożdży w kontrolowanej temperaturze. Późniejsza maceracja fermentacyjna w ciągu 20 dni.
Dojrzewanie
100% wina dojrzewa w nowych beczkach z francuskiego dębu w ciągu 14 miesięcy. Pozostaje przynajmniej dziewięć miesięcy w butelkach przed dystrybucją.
Uwagi smakowe winemakera
Głęboki i intensywny purpurowy kolor z fioletowymi odcieniami.
Demonstruje niezwykle intensywny aromat dojrzałych czerwonych i czarnych owoców, mieszanych z pikantnymi i mineralnymi nutami takimi jak czarny pieprz i eukaliptus. Jego długie dojrzewanie we francuskim dębie uwydatnia eleganckie zamglone aromaty wanilli, tytoniu i czekolady. W smaku jest słodkie i bogate po czym przechodzi w pełne i skoncentrowane podniebienie. Czuje się liczne dojrzałe taniny.
Jego mineralne i owocowe wrażenia smakowe wskazują na wino o długiej żywotności, elegancji i finezji. Polecamy rozlewanie przynajmniej dwadzieścia minut przed podaniem.

Sophenia Synthesis The Blend

Nowy

159,00 zł brutto

Szczegóły::

Kolor Czerwone
Smak Wytrawne
Charakter Spokojne
Kraj Argentyńskie
Region Patagonia
Apelacja Nie dotyczy
Rocznik 2009
Pojemność 750 ml
Zawartość alkoholu14.00 %
ProducentSophenia

Recenzje

Napisz własną recenzję!

Ten produkt czeka na twoją opinię.

Napisz recenzję

Sophenia Synthesis The Blend

Sophenia Synthesis The Blend

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Kosze prezentowe już od 59 zł

Close